Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Hatting-Torsted Fodbold
Brædstrup IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Hedensted IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Hover IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hedensted IF
Hatting-Torsted Fodbold (2)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hover IF
Hatting-Torsted Fodbold (1)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Hatting-Torsted Fodbold (2)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hedensted IF
Hover IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
Horsens Freja
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
FC Horsens
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hatting-Torsted DS7 DGI SYDØST SKEMA
Egebjerg IF 2
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
FC Horsens
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 153
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hatting-Torsted Fodbold
ACFC (5)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Torsted Vet 7M 2x25 min (enkeltstående kamp)
Hatting
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Give Fremad
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
Hedensted IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Hatting-Torsted Fodbold
BUF Horsens
U10 Drenge C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
EIF/NSG
Horsens fS
U10 Drenge C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:45
BUF Horsens
EIF/NSG
U10 Drenge C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:45
Horsens fS
Hatting-Torsted Fodbold
U10 Drenge C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
EIF/NSG
Hatting-Torsted Fodbold
U10 Drenge C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
BUF Horsens
Horsens fS
U10 Drenge C (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hatting-Torsted DS7 DGI SYDØST SKEMA
Juelsminde IF
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hatting-Torsted Fodbold
Bredballe IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hatting-Torsted Fodbold
Hatting Motion
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Torsted Vet 7M 2x25 min (enkeltstående kamp)
Rask Mølle
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Hatting-Torsted Fodbold
FC International
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Hatting-Torsted Fodbold
Horsens Freja (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 153
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Hatting-Torsted Fodbold
Horsens fS
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 527
|